Учора, 24 вересня, на платформі Prozorro.Продажі відбулися електронні торги, на яких було реалізовано п’ять спеціальних дозволів на користування ділянками надр із покладами газу природного, вільного газу, нафти, конденсату, газу, розчиненого у нафті, газу сланцевих товщ. За можливість розробляти ділянки у Львівській, Полтавській та Івано-Франківській областях інвестори заплатили майже 1,18 млрд гривень.
Сумарно стартова ціна лотів становила 331,961 млн гривень. Під час торгів загальна ціна продажу зросла в понад 3,5 рази – до 1, 177 212 млрд гривень, повідомила пресслужба Держгеонадра.
Західно-Мажарівська площа, що розташована на території Полтавської та Харківської областей, продана за 1 млрд гривень при початковій вартості 313,872 млн гривень. Під час торгів ціна зросла у 3,2 рази. Серед двох учасників торгів переможцем стало АТ “Укргазвидобування”. На цій площі є поклади вільного газу, газу природного (бутани, етан, пропан), нафти, конденсату, газу, розчиненого у нафті та газу сланцевих товщ.
Північно-Вівнянська площа у Львівській області вартувала інвестору 25 млн гривень. Початкова вартість ділянки становила 1,469 млн гривень. Вартість збільшался в 17 разів від стартової. Серед шести учасників торгів переможцем стало ТОВ “Стрийнафтогаз”.
Південно-Гірська площа на Львівщині реалізована за 16,5 млн гривень. Початкова ціна становила 4,66 млн гривень. Фінальна сума зросла в 3,5 рази. Серед чотирьох учасників торгів переможцем стало ТОВ “Горизонти” з групи компаній Західнадрасервіс. На цій площі є поклади газу природного (бутани, етан, пропан) та конденсат.
Північно-Глибівська площа на Івано-Франківщині реалізована за 24,05 млн гривень при стартовій ціні 6,019 млн гривень. Ціна зросла у 4 рази. Серед чотирьох учасників переможцем стало ТОВ “Укр Захід Газ”. На цій ділянці є поклади газу природного (бутани, етан, пропан).
Криницька площа у Львівській області продана за 108,63 млн гривень. Вартість зросла у 18,3 рази від початкової ціни (5,941 млн гривень). Серед чотирьох претендентів переможцем стало ТзОВ “Євро-Промпостач”. На цій ділянці є поклади газу природного (бутани, етан, пропан).
Загалом, за п’ять нафтогазових спецдозволів змагалося 20 учасників. Всі компанії, які брали участь в е-торгах, – українські.
Нангадаємо, що Держгеонадра виставила на аукціон 11 нафтогазових ділянок. Шість спеціальних дозволів на користування надрами, торги з яких не відбулися, будуть повторно виставлені на електронні аукціони.