Мої оголошення
Мої угоди
Про нас

TL HUB — сервіс пошуку бізнес-партнерів для B2B в Україні

TL Hub — це амбітний стартап, метою якого є створення найбільшої в Україні інноваційної платформи для пошуку та встановлення ділових зв’язків між підприємцями.

Зареєструвавшись в TL Hub, компанії отримують передове рішення, яке полегшить процеси купівлі, продажу та логістики для їхнього бізнесу.

Переваги пошуку бізнес-партнерів онлайн

Пошук партнерів для бізнесу онлайн дає ряд переваг порівнюючи з традиційними способами:

  • Економія часу та ресурсів на пошук і перевірку контрагентів. TL Hub стане найкращим місцем для пошуку надійних партнерів та налагодження співпраці між компаніями в Україні. Доступ до платформи буде відкритий виключно для чинних компаній, перевірка компаній здійснюється фахівцями TL HUB за допомогою аналітичної системи YouControl. Це гарантує роботу з реальним бізнесом
  • Зручність та оперативність для тих, хто шукає партнерів, — можна буде швидко підібрати постачальника за потрібними параметрами за лічені хвилини. Розвинутий інструментарій для фільтрації допоможе знайти оптимальний варіант із тисяч комерційних пропозицій за ціною, регіоном, рейтингом, відгуками та іншими критеріями.
  • З TL Hub ви будете в центрі вигідних пропозицій.

Майданчик надаватиме доступ до прозорих і актуальних даних про ціни. Вся інформація на платформі постійно оновлюватиметься, що дозволить приймати правильні рішення тим, хто шукає бізнес-партнера.

Як TL HUB допомагає у пошуку партнерів

TL Hub об'єднає на одному майданчику бізнес-пропозиції в Україні від перевірених компаній, збираючи весь ринок в одному місці. Крім того:

  • Фільтри допоможуть швидко підібрати постачальника під конкретну потребу. Можна буде зберегти потрібні категорії та параметри пошуку партнерів для бізнесу, щоб надалі не витрачати на це час.
  • Описи та ціни на товари регулярно оновлюються, гарантуючи актуальність пропозицій співпраці.
  • Рейтинг компаній TL Hub будується виключно за реальними відгуками інших користувачів. Вибір тарифних планів користувачів не має впливу на об`єктивну оцінку рейтингу, це забезпечує прозорість та відкритість даних під час вибору партнера.

Бізнес пропозиції в Україні

TL Hub — просте рішення для зростання вашого прибутку. Платформа надає унікальну можливість бізнесу, який шукає партнерів в Україні, бути в центрі актуальних даних та допомагає вибудовувати вигідне партнерство всередині країни з урахуванням усіх локальних реалій і потреб.

Запрошуємо українських підприємців долучитися до створення інноваційної платформи TL Hub та ставати успішними разом!

TL Hub — РОБІТЬ БІЗНЕС, А НЕ ДЗВІНКИ!

Контакти
Україна, Київська область, село Крюківщина
Зв`язок з нами
© 2023-2024 ТОВ ІНФОРМ ПОРТАЛ. Всі права захищено.